Zdrowie! Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

Strona główna > Aktualności > Zdrowie! Najlepszy prezent na Dzień Babci i Dziadka

Chciałbyś podarować swojej Babci lub Dziadkowi coś wyjątkowego? Podpowiadamy! Podaruj im najcenniejszy prezent – Zdrowie!

Najczęstsze choroby oczu u starszych osób to jaskra, zaćma oraz zwyrodnienie plamki żółtej (AMD). Te choroby nie tylko pogarszają komfort życia, ale nieleczone mogą prowadzić do ślepoty! Okulistę powinno się odwiedzać przynajmniej raz w roku. Niektóre choroby wzroku rozwijają się bezobjawowo i tylko specjalistyczna diagnostyka okulistyczna jest w stanie je odpowiednio wcześnie wykryć. Dlatego tak ważne są regularne badania. Odpowiednio wcześnie wykryte i zdiagnozowane zwiększają szanse w ich leczeniu. Podaruj im pełną diagnostykę, składającą się z minimum 10 badań, które przeprowadzą wysokiej klasy Specjaliści oraz konsultację jednego z naszych Lekarzy Specjalistów. Pełen pakiet diagnostyczny „Senior w Eyemed” na kompleksową diagnostyką okulistyczną o wartości 250 zł zarezerwuj już dziś!

Pobierz i wydrukuj Voucher „SENIOR w EYEMED”, który upoważnia do odbycia kompleksowej wizyty okulistycznej w terminie od 21.01.2021 do 31.12.2021 r. Po tym terminie Voucher „Senior w Eyemed” może zostać wykorzystany przy płatności za dowolną wizytę czy zabieg – bezterminowo.

Voucher jest ważny z potwierdzeniem dokonania przelewu bankowego w wysokości 250 zł na konto bankowe Eyemed.
Numer rachunku: 60 1600 1101 0003 0506 7675 0151

W ramach wizyty „Senior w Eyemed” zostaną wykonane następujące badania:

 • Badanie autorefraktometrem
 • Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego
 • Badanie biometrii gałki ocznej
 • Badanie Angio OCT plamki i tarczy nerwu wzrokowego
 • Badanie AS-OCT
 • Badanie ilości i jakości komórek śródbłonka
 • Badanie pachymetrii i kąta przesączania
 • Badanie komory przedniej oka
 • Badanie rogówki na stacji diagnostycznej Schwind Sirius i Schwind Peramis
 • Badanie okulistyczne w lampie szczelinowej
 • Badanie dna oka
 • Badanie pod kątem zaćmy, jaskry, AMD i innych chorób oka

Eyemed to klinika okulistyczna, która specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób oczu. Nasi doświadczeni lekarze oferują szeroki zakres usług, obejmujący badania diagnostyczne oraz innowacyjne zabiegi, takie jak laserowa korekcja wad wzroku. Każdy okulista w Eyemed dba o to, aby  zapewnić pacjentom najlepszą opiekę, podchodząc do potrzeb każdego z nich indywidualnie.

Inni tylko wykonują zabiegi. A my zmieniamy na lepsze życie naszych Pacjentów.

Szpital chirurgii jednego dnia i poradnia okulistyczna Eyemed Czechów
ul. Witolda Chodźki 13, Lublin
Poradnia okulistyczna Eyemed LSM
ul. Pana Balcera 6b, Lublin

Mało czasu?

Wystarczy, że wyślesz swoje imię, nazwisko oraz preferowany kontakt - numer telefonu lub e-mail a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia konsultacji. Czekamy na Ciebie w Eyemed.

Mało czasu?

Wystarczy, że wyślesz swoje imię, nazwisko oraz preferowany kontakt - numer telefonu lub e-mail a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia konsultacji. Czekamy na Ciebie w Eyemed.

Skip to content