Laserowa korekcja wzroku – od czego zacząć?

Strona główna > Baza Wiedzy > Laserowa korekcja wzroku – od czego zacząć?

Skoro interesuje Cię temat laserowej korekcji wzroku, to znaczy, że masz wadę wzroku i chcesz się jej pozbyć raz na zawsze. Przeglądasz strony internetowe, pytasz znajomych i okulistę, do którego masz zaufanie. Ale tak szczerze powiedz – nie czujesz się w tym trochę zagubiony?

Każda klinika okulistyczna chwali się, że potrafi zrobić ten zabieg najlepiej, ale jak to sprawdzisz? Jak wybrać najlepszą klinikę? Gdzie najlepiej zrobić laserową korekcja wzroku?

Czytasz opinie? Pytasz znajomych? Dobrze, ale powiedz sobie szczerze, że decyzja będzie zależała od Ciebie i aby ją podjąć musisz wgryźć się w temat. Od czego zacząć? Jakie informacje są najważniejsze? Na jakie szczegóły warto zwrócić uwagę, aby zbudować sobie swoją własną opinię. Jak podejść z dystansem do tego co piszą kliniki na swoich stronach internetowych i o czym porozmawiać z mikrochirurgiem na kwalifikacji.

Zapoznaj się z opisem metod korygowania wzroku i dowiedz się jak wygląda laserowa korekcja wzroku.

Dzięki temu łatwiej sformułujesz pytania kierowane do lekarzy, techników i optometrystów. Pomoże Ci to w komunikacji i o niczym, co jest dla Ciebie ważne, nie zapomnisz porozmawiać.

Żeby zrozumieć co do Ciebie mówi lekarz, musisz wcześniej wiedzieć co to jest rogówka, tęczówka, akomodacja, soczewka wewnątrzgałkowa i siatkówka. Nie potrzebujesz wiedzy akademickiej. Wystarczą Ci podstawowe informacje.

Laserowa korekcja wzroku - kto się kwalifikuje? Zapisz się na bezpłatną wstępną kwalifikację.

Na tej wizycie zadasz wiele pytań. Specjalista zrobi podstawowe badania i powie Ci czy w Twoim przypadku ten typ zabiegu jest w ogóle najlepszą metodą pozbycia się wady wzroku. Pierwsza bezpłatna wizyta pozwoli Ci na wyrobienie sobie opinii na temat, który jest dla Ciebie tak bardzo ważny – w jakiej klinice wykonać zabieg korekcji wady wzroku.


Przekonaj się na własne oczy, że można usunąć Twoją wadę wzroku. Umów się na kwalifikację do zabiegu laserowej korekcji wzroku w Eyemed.

Szybka rejestracja online

Eyemed to poradnia okulistyczna specjalizująca się w diagnostyce oraz leczeniu wad wzroku. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym badania diagnostyczne, zabiegi laserowe oraz korekcję wad wzroku. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom najwyższego standardu opieki, podchodząc do każdego przypadku indywidualnie. 

Inni tylko wykonują zabiegi. A my zmieniamy na lepsze życie naszych Pacjentów.

Szpital chirurgii jednego dnia i poradnia okulistyczna Eyemed Czechów
ul. Witolda Chodźki 13, Lublin
Poradnia okulistyczna Eyemed LSM
ul. Pana Balcera 6b, Lublin

Mało czasu?

Wystarczy, że wyślesz swoje imię, nazwisko oraz preferowany kontakt - numer telefonu lub e-mail a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia konsultacji. Czekamy na Ciebie w Eyemed.

Mało czasu?

Wystarczy, że wyślesz swoje imię, nazwisko oraz preferowany kontakt - numer telefonu lub e-mail a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia konsultacji. Czekamy na Ciebie w Eyemed.

Skip to content